Protein Lokması Nedir?

Merhabalar değerli metin2 sözlük okuyucuları bu makalemizde sizlere protein lokmasının ne işe yaradığını anlatmaya çalışacağım.

Protein Lokması Nedir?

Protein lokması metin2 evcil hayvanımız yani pet’imizin sağlıklı şekilde büyüyüp gelişebilmesi için ona vereceğimiz temel gıdalardan yani temel eşyalardan biridir. Eğer petiniz yorulduysa veya gücü bittiyse protein lokması verdiğiniz halde yeniden sağlık seviyesi  %50 oranında yükselir. Eğer petiniz öldüyse tekrar diriltmek içinde yine protein lokması kullanabilirsiniz.

Poretin Lokması nasıl kullanılır?

Protein lokmasını pet ekranında ki besle kısmının haricinde direk olarak protein lokmasını pet mührüne sürüklemeniz halinde kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca ticaret pencersinde veya pazar penceresinde kolaylıkla alım satım yani ticareti yapılabilen bir nesnedir.

Protein Lokması nereden düşer?

Protein lokması düşürülebilir bir nesne değildir. Bu yüzden sadece depolanabilir, stoklanabilir şekilde nesne market üzerinden satın alabilirsiniz. Satın aldığınız protein lokmalarını oyun içinde ki ticaret penceresinden veya pazar kurarak satabilirsiniz.  Protein lokmasının fiyatı nesne markette 19 EP veya 59 EM karşılığında satın almanız mümkünüdür.

Protein lokması hangi petleri besler?

Küçük Örümcek barones, Küçük maymun, Küçük nemere,ve Küçük Razador petlerinizi protein lokmasıyla beslemeniz mümkündür.

Leave a comment

Dion Lewis Womens Jersey  https://bestlatinwomen.com