Metin2 Zehir Kılıcı Nereden Düşer?

Metin2 TR veya Pvp serverler için olsun en değerli ve en güzel aynı zamanda ulaşılması en zor, pahalı itemlerin başını çeken ve nadir bulunan Zehir kılıcı nereden düşer bunu anlatacağız ancak zehir kılıcı neden bu kadar zehir kılıcı nerden düşerdeğerli hemen bunu size söyleyelim zehir kılıcı 75 level üstü karakterlerin kullanabileceği en güçlü ve özellikle
Ortalama Zarar ve Beceri Hasarı gibi bonus efsunlar gelebilen oyunun en kaliteli itemleri arasındadır bu yüzden oldukça fiyatı pahalı ve metin2 pvp serverler olsun tr serverleri olsun fiyatı düşük olmaz bazı wslik pvp serverler
için markette satılabilir olmasına bakmayın, wslik serverler kısa eğlenceli oyunlardır, emek serverlara baktığınız zaman bu tip bir olay kesinlikle göremezsiniz çünkü zehir kılıcı bütün emek pvplerde fiyat olarak pahalıdır ve düşürülmesi zordur. Lafı çok uzatmadan sizlere detaylı olarak zehir kılıcı neyden çıkar veya nereden temin edebiliriz bunları detaylı ve listeli bir şekilde sizlere aktarmaya çalışacağız.

Zehir Kılıcı Nerden Düşer?

1- Bosslar Düşürebiliriz.

Bosslar aracılığıyla zehir kılıcı düşerebilmemiz mümkün peki hangi bosslar diye sorarsanız; Setaou Lideri, Setaou Savaşçısı, Setaou Askeri bossları aracılığıyla zehir kılıcını direkt olarak envanterimize düşürebiliriz .

2- Sandıklardan Düşürebiliriz.

Sandıklarımız zehir kılıcımızı düşürmek için ikinci alternatifimizdir diyebiliriz. Azrail Sandığı, Örümcek Barones Sandığı temin edip sandıklarımızı açarsak Zehir kılıcı düşürme ihtimalimiz var tabi bosslardan düşürme ihtimalimize göre biraz daha az bir ihtimal olsa da yinede düşürme şansınız mevcut. Direk Zehir kılıcı almaktansa 5-10 adet sandık açarak zehir kılıcı düşürebilirsiniz.

Evet arkadaşlar öncelikle zehir kılıcımızın nereden düşeceğini öğrenmiş ve anlatmış olduk. Hatırlatmakta fayda buluyorum sandık ve bosslardan zehir kılıcı çıkma şansı eğer pvp serverler için değişiklik gösterebilir çünkü item düşürme ve item şansı % yüzdeleri pvp serverdan pvp server’a değişiklik göstermektedir. Umarım aklınızda takılan noktalar kalmamıştır bu makaleyi okuduktan sonra büyük bir kısmınızın, Sürgün Mağarasına koşacağına eminiz eğer aklınızda takılan veya bütün bunları yapmanıza rağmen hala bir sonuç alamadıysanız bize mutlaka yorum kısmından yorum bırakarak destek alınız sizlere memnuniyetle destek sunmaya ve yardımcı olmaya çalışacağız.

 

 

2 Comments

  • Güzel olmuş ancak bir eksik var. Yeni Fileslarda 90 level mapi var biliyorsunuz. Oradaki bosslardan karanlığın sandığı düşüyor. Bu karanlığın sandığından 75 silahları atıyor. Bu sandıktan Zehir Kılıcı elde edebilirsiniz

    Cya
    Posted 21 Temmuz 2016
    • Değerli yorumun için teşekkür ederiz “Cya” oyuncu arkadaşlar eminim bu yöntemide dikkate alacaktır kısa süre içerisindede güncelleyip bu bilgiyi makalemize ekleyebiliriz.

      Posted 21 Temmuz 2016

Leave a comment

Dion Lewis Womens Jersey  https://bestlatinwomen.com