Şeytanlara Karşı Güç Efsunu Ne İşe Yarar

Şeytanlara Karşı Güç, adından dolayı şeytan kulesindeki şeytanlara karşı gücü arttırıldığı sanılan bir efsun ancak durum kesinlikle böyle değil. Şeytanlara karşı güç efsunu sürgün mağarasındaki setaou yaratıklarına karşı gücümüzü %’li olarak arttırır. Bazı pvplerde ise setaou yaratıklarına karşı hiçbir efsun çalışmadığından işlevsiz kabul edilebilir.

Şeytanlara karşı güç efsunu hangi yaratıklara karşı görev yapar;
Tüm sürgün mağarası setaou yaratıkları;
setaou savaşçısı, setaou avcısı, setaou mistik ve üst katlarda bulunan tüm setaou general ve yaratıklarını kapsar.(Ejderha Beran-Setaou için geçerli değildir.)

NOT: Tekrar etmek istiyorum, Şeytan Kulesi yaratıklarına karşı kesinlikle etkisiz; -eski server dosyaları kullanan pvpler dışında- setaou yaratık gruplarına** karşı etkilidir.

NOT2: **Boss Beran-Setaou karşısında bir artışa sebep olmaz. Beran setaouya karşı hasar artışı sağlayan bir efsun yoktur.

Tüm efsunların işlevlerini öğrenmek için tıklayın
Bu efsunun hangi itemlere geldiğini öğrenmek için tıklayın


8 Comments

 • sürgün mağarasında kasılmak için bu efsunu getirerek bi set oluştursak yararı çok olur mu?

  mustafa
  Posted 21 Temmuz 2013
  • Beran Setaou dışındaki tüm Setaoular şeytan grubu yaratıklarıdır ve üzerinizdeki şeytanlara karşı güç efsunu arttıkça verdiğiniz hasar da artar.

   Yani bu grupla kasılırken üzerinizde sözünü ettiğiniz bir set olursa saldırı gücünüz %li olarak artacaktır. Ancak Setaoular ile kasılırken genelde saldırı gücümüz değil canımızın azlığı yönünden sıkıntı çektiğimiz için çok sıkı bir set hazırlama konusunda kendimizi zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum, hele ki efsun nesneleri pahalı bir pvpde oynuyorsak.

   Posted 22 Temmuz 2013
 • beran setau yani buz ejderini kolay kesmek için hangi efsun gereklidir acaba?

  oğuz
  Posted 22 Temmuz 2013
  • Beran setaou karşısında zararımızı arttıracak bir efsun yoktur.

   Resmi serverda Şimşeğe Karşı Dayanıklılık ise bu bosstan aldığımız hasarı azaltır.

   Posted 22 Temmuz 2013
 • ordaki metinlerden 1 tanesini kesme hakkım var pvp serverda hangisi kesmek daha yararlı olur tek başıma kesmeye gittiğim düşünülürse?

  büyülü silah olucam elimde kutsal +9 var 98 lwl im acaba kesebilirmiyim kutsal yerine ortalamalı aslan kılıcı mı kullanayım zehir kılıcım henüz yok!

  oğuz
  Posted 23 Temmuz 2013
  • Eğer sözünü ettiğiniz metinlerden setaou grubu çıkıyorsa Şeytanlara karşı güç işe yarayacaktır. Pvpnizde bu metnin içinden çıkacak yaratıkları ve ne kadar güçlü olacaklarını bilemediğim için kesebilmenizin mümkün olup olmadığını bilmiyorum.

   Kutsal mı arslan kılıcı mı sorusunun cevabının ise Kutsal olacağını düşünüyorum ancak metne hangisinin daha iyi vuracağından emin değilim.

   +17 becerili ve yarı insanlı bir arslan kılıcının eski pvpde kutsal kılıç kadar hasar veremediğini görmüştüm. Bence aynı şekilde düz vuruş için de kutsal kılıç daha üstün bir performans gösterecektir.

   İyi oyunlar.

   Posted 23 Temmuz 2013
 • ŞUAN OYNADIĞIM PVP DE EJDRHAYADA VURUŞU ARTTIRIYOR. BU NEDENLE BAZI PVPLERDE İŞE YARIYOR

  Gökhan
  Posted 06 Eylül 2017
 • kardeısm şeytan kulesıne seytandan koruyan olmadan cıkamassın sen nasıl bu oyunu oynadında boyle yorum yapıp mılete yalnıs seyler soyluyosun 120 lwl olup ıstersen full saw yap seytan olmadan en ust kata kadar cıkamassın

  oyudan haberı yok
  Posted 12 Ocak 2018

Leave a comment

Dion Lewis Womens Jersey  https://bestlatinwomen.com